
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | MidiTower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 2.5" belső bővítőhely | 2 |
| 3.5" belső bővítőhely | 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 287 mm |
| Magasság | 435 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 44 390 Ft
További NZXT termékek: NZXT Számítógép ház
| Típus | MidiTower |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 2.5" belső bővítőhely | 2 |
| 3.5" belső bővítőhely | 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 287 mm |
| Magasság | 435 mm |
| Mélység | 415 mm |
| Tömeg | 9400 g |
Támogatott alaplaptípusok | |
| ATX | Igen |
| Micro ATX | Igen |
| Extended ATX | Nem |
| Mini ITX | Igen |
Előlapi csatlakozók | |
| USB csatlakozók száma | 3 |
| Audio az előlapon | Van |
További tulajdonságok | |
| LCD kijelző | Nincs |
| Átlátszó oldalfal | Van |
| Szín | Fehér |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.