
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az irodaszerek és irodatechnika ötcsillagos szállítója

OfficeMarket:Otthon az Irodában |Kedvező ár| Gyors szállítás
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Gyors szállítás, egyedi kedvezmények
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Blu-ray író |
| Kialakítás | Külső |
| Csatlakozás | USB |
| Cache | 4 MB |
| CD olvasási sebesség | 24x |
| DVD olvasási sebesség | 8x |
| Blu-ray olvasási sebesség | 6x |
| CD írási sebesség | 24x |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 59 430 Ft
További Verbatim termékek: Verbatim Optikai meghajtó
| Típus | Blu-ray író |
| Kialakítás | Külső |
| Csatlakozás | USB |
| Cache | 4 MB |
| CD olvasási sebesség | 24x |
| DVD olvasási sebesség | 8x |
| Blu-ray olvasási sebesség | 6x |
| CD írási sebesség | 24x |
| DVD írási sebesség | 8x |
| Blu-ray írási sebesség | 4x |
| DVD hozzáférési idő | 160 ms |
| CD hozzáférési idő | 140 ms |
| Blu-ray hozzáférési idő | 190 ms |
Méretek | |
| Szélesség | 133 mm |
| Magasság | 11 mm |
| Mélység | 141 mm |
| Tömeg | 215 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
