
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!
Prémium laptopok kompromisszumok nélkül! 10 hónapos 0%THM
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
Vásárolj a 2024/2025 év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!

| Termékcsalád | Lenovo Legion |
| Gamer notebook | Igen |
| 2 az 1-ben notebook | Nem |
Processzor | |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 9 |
| Processzor modell | 8945HX |
| Processzor órajel | 2.50 GHz |
| Cache mérete | 64 MB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 839 900 Ft
További Lenovo termékek: Lenovo Notebook
| Termékcsalád | Lenovo Legion |
| Gamer notebook | Igen |
| 2 az 1-ben notebook | Nem |
Processzor | |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 9 |
| Processzor modell | 8945HX |
| Processzor órajel | 2.50 GHz |
| Cache mérete | 64 MB |
Memória | |
| Memória mérete | 32 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
| Memória maximális sebessége | 5200 MHz |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 16" |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1600 |
| Képfrissítési frekvencia | 240 Hz |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | Nem |
| Videokártya típusa | Dedikált |
| Videokártya modell | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Grafikus memória mérete | 8 GB |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 1000 GB |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
| DisplayPort kimenet | Nincs |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma | 3 |
| Thunderbolt támogatás | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| Mikrofon bemenet | Nincs |
| Adatátvitel | Bluetooth Wi-Fi |
Webkamera | |
| Webkamera felbontása | 5 Mpx (QSXGA) |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor cellaszáma | 4 |
További tulajdonságok | |
| Numerikus billentyűzet | Van |
| Billentyűzet világítás | Van |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Tömeg | 2.4 kg |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | Operációs rendszer nélkül |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.