
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
Vásárolj a 2024/2025 év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
| Termékcsalád | Dell Inspiron |
| Gamer notebook | |
| 2 az 1-ben notebook | |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Intel Core i3 |
| Processzor modell | Intel® Core™ i3-1115G4 |
| Processzor órajel | 2.30 GHz |
| Cache mérete | 6 MB |
| Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 179 990 Ft
További Dell termékek: Dell Notebook
A legújabb, beépített mesterséges intelligenciával rendelkező Intel és AMD processzorok, illetve grafikus kártyák nagy teljesítményükkel segítik elő az MI-terhelések felgyorsítását, így Ön az alkotásra alkotás és a termelékenységre koncentrálhat.
Jobb élmények
Élvezze a magával ragadó élményt a 16:10-es képarányú kijelzők , a Dolby Vision, a Dolby Atmos és a felfelé irányított hangszórók segítségével, hogy többet lásson és többet elvégezhessen. Egyes konfigurációk esetén.
Nézze kényelmesen
A Dell ComfortView és a Dell ComfortView Plus technológiák csökkentik a kibocsátott kék fény mennyiségét, így kímélik a szemét a hosszabb képernyőhasználat alatt.
Produktivitásra tervezve
Inspiron számítógépe készen áll a feladatokra. Katonai szintű tesztelésnek vetettük alá, így ellenőriztük megbízhatóságát; a könnyen használható, beépített Trusted Platform modul pedig garantálja az adatok védelmét. Számos különféle csatlakozójának köszönhetően összes személyes és üzleti eszközét csatlakoztathatja hozzá.
Az ötletek megvalósulnak
Engedje szabadjára kreativitását az Inspiron 14 Plus, az Inspiron 16 2 az 1-ben vagy az Inspiron 16 Plus számítógépeken, amelyekben az Intel® Core™ Ultra processzorok, az Intel® Arc videokártyák és az akár DDR5 memória erős teljesítményt biztosít. Emelje a teljesítményt a következő szintre az Inspiron 16 Plus külön megrendelhető különálló NVIDIA® GeForce® RTX videokártyájával.
Különféle méretek mindenki számára
Az Inspiron 14 a tökéletes méretű gép, ha sokat van úton. Azok számára, akiknek nagyobb kijelzőre van szükségük, az Inspiron 15 vagy az Inspiron 16 a megoldás.
Egyszerűen személyre szabható
A MyDell egy mesterséges intelligencián alapuló szoftver, amelyet úgy optimalizáltunk, hogy személyre szabott beállításokat biztosítson a hanghoz, a videóhoz, a teljesítményhez és az akkumulátoros üzemidőhöz.
Gondosan megtervezett
Válassza az Inspiron laptopokat, hogy csökkentse környezeti hatását. Az új Inspiron fenntartható anyagokból készül , egyes modelleken pedig egy tükörsima gravírozott logó található, amely segít csökkenteni a hulladékanyagok mennyiségét.
Egyes Inspiron eszközök csomagolása 100%-ban újrahasznosított és megújuló anyagokból készült, amelyek 100%-ban újrahasznosíthatók.
| Termékcsalád | Dell Inspiron |
| Gamer notebook | |
| 2 az 1-ben notebook | |
| Processzor | |
| Processzor típusa | Intel Core i3 |
| Processzor modell | Intel® Core™ i3-1115G4 |
| Processzor órajel | 2.30 GHz |
| Cache mérete | 6 MB |
| Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | 2666 MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 |
| Memória maximális mérete | 16 GB |
| Kijelző | |
| Kijelző mérete | 15.6" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Panel típusa | VA |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | Intel® UHD Graphics |
| Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) kimenet | |
| HDMI kimenet | |
| DisplayPort kimenet | |
| USB 2.0 csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 csatlakozók száma | 2 |
| USB Type-C csatlakozók száma | Nincs |
| Thunderbolt támogatás | |
| Fülhallgató kimenet | |
| Mikrofon bemenet | |
| Adatátvitel | Bluetooth Wi-Fi |
| Memóriakártya foglalat | SD |
| Webkamera | |
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx (720p HD) |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor cellaszáma | 3 |
| További tulajdonságok | |
| Numerikus billentyűzet | |
| Billentyűzet világítás | |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | |
| Kártyaolvasó | |
| Tömeg | 1.85 kg |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | Linux |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.