
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás

Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Hivatalos gyártói képviselet! EREDETI GYÁRI MAGYAR GARANCIA!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 144 132 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Mosógép
A SensiCare rendszer a töltet nagyságához igazítja a mosás hosszát. Csak annyi vizet és energiát használ, ami az adott mennyiséghez feltétlenül szükséges. Takarékoskodik az energiával és egyben megóvja a ruhákat, mivel minden mosás egyre elhasználtabbá teszi kedvenc darabjainkat.
A SensiCare rendszer a mosás első percében meghatározza a mosási időt, valamint az energia- és vízfelhasználást. A legkisebb töltet esetén is optimális lesz a fogyasztás, és ezzel a ruhákat is kíméli a készülék.
A TimeManager opció segítségével az egyes programok hosszát akár 50%-al is lerövidítheti.
A késleltetett indítással elhalaszthatja a program kezdetét, így elkerülheti, hogy a frissen mosott ruha órákig a dobban maradjon.
Az Antiallergén program a mosást gőzzel kombinálja, így az allergének és a baktériumok teljesen eltűnnek a ruhákból.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.65 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 143 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 40 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 951 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint | |
| Zajszint mosásnál | 56 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 75 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 39.7 cm |
| Magasság | 90.8 cm |
| Mélység | 59.9 cm |
| Tömeg | 57 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
