
Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!


Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
Tavaszi AKCIÓS termékek, házhozszállítással, raktárról!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Hivatalos gyártói képviselet! EREDETI GYÁRI MAGYAR GARANCIA!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház

0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Beépíthető |
| Terítékek száma | 9 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 63 kWh |
| Vízfogyasztás | 9.9 liter |
| Eco program időtartama | 240 perc |
Programok |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 173 790 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Mosogatógép
| Kialakítás | Beépíthető |
| Terítékek száma | 9 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 63 kWh |
| Vízfogyasztás | 9.9 liter |
| Eco program időtartama | 240 perc |
Programok | |
| Programok száma | 8 |
| Hőfok programok száma | 4 |
| Automata program | Van |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Nincs |
| Aquastop | Nincs |
| Aqua Control | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 44.6 cm |
| Magasság | 81.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 44 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | B |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
