


Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Tavaszi AKCIÓS termékek, házhozszállítással, raktárról!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 47 999 Ft
További LG termékek: LG Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 1000 W |
| Grill-teljesítmény | 900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
Méretek | |
| Szélesség | 476 mm |
| Magasság | 272 mm |
| Mélység | 388 mm |
| Tömeg | 9.9 kg |
| Forgótányér átmérője | 29.2 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.