

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Képernyő | |
| TV típusa | OLED |
| Képátló (cm) | 139 cm |
| Képátló (inch) | 55 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 477 990 Ft
További Sony termékek: Sony LED TV, LCD TV, OLED TV
Képernyő | |
| TV típusa | OLED |
| Képátló (cm) | 139 cm |
| Képátló (inch) | 55 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
Tuner | |
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang | |
| Hangteljesítmény | 2x25W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók | |
| Hordozható TV | Nem |
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók | HDMI USB csatlakozó Ethernet Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás | |
| Szélesség (talppal) | 122.3 cm |
| Magasság (talppal) | 73.2 cm |
| Mélység (talppal) | 24.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 18 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 362 W |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
További tulajdonságok | |
| HDMI bemenetek száma | 4 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 300 x 300 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.