

Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Sütőedény kapacitása | 1 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 1 |
| Teljesítmény | 720 W |
| Programok száma | 12 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 34 990 Ft
További Tefal termékek: Tefal Kenyérsütő
| Sütőedény kapacitása | 1 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 1 |
| Teljesítmény | 720 W |
| Programok száma | 12 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
| Gyorssütés funkció | Van |
| Gyümölcs feldolgozó funkció | Van |
| Gluténmentes sütési program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Hangjelzés | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 29 cm |
| Mélység | 29.8 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
