
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Fogyasztás | 1000 W |
Funkciók | |
| Biztonsági kikapcsolás | Nincs |
| Egyoldali sütés | Nincs |
| Olvasztási funkció | Van |
| Zsemlemelegítő | Van |
| Automatikus szeletkiemelés | Van |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 11 500 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Kenyérpirító
| Fogyasztás | 1000 W |
Funkciók | |
| Biztonsági kikapcsolás | Nincs |
| Egyoldali sütés | Nincs |
| Olvasztási funkció | Van |
| Zsemlemelegítő | Van |
| Automatikus szeletkiemelés | Van |
Méretek | |
| Méretek (MaxSzxMé) | 27.1 x 18.4 x 19.7 cm |
További tulajdonságok | |
| Pirítható szeletek száma | 2 |
| Morzsatálca | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
