

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!

OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
| Típus | Micro Player |
| Kijelző mérete | 4.25" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 400 g |
| Bundle | Igen |
Csatlakozók | |
| HDMI | Nincs |
| USB | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 59 888 Ft
További My Arcade termékek: My Arcade Játékkonzol
| Típus | Micro Player |
| Kijelző mérete | 4.25" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 400 g |
| Bundle | Igen |
Csatlakozók | |
| HDMI | Nincs |
| USB | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Infra | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.