
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.

Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 210 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 109 700 Ft
Fontos volt, hogy kisebb méretű hűtő legyen a hely szűke miatt, sajnos ezek a kisebb méretű hűtők nem rendelkeznek no-frostal. Ha nem kell gyorsan ...
Kicsi, szép.
A kisebb fajta hűtők nem rendelkeznek no frost-al, így sajnos ez se...
További Gorenje termékek: Gorenje Hűtőszekrény, hűtőgép
Jól áttekinthető hűtő és hatékony világítás
Az energiatakarékos LED-es világítás rendkívül hatékony, jelentősen hosszabb élettartammal rendelkezik és kevesebb energiát fogyaszt a hagyományos izzókhoz képest.
Tartsd mindig kéznél a tojásokat a praktikus és könnyen tisztítható tojástartó segítségéve
A 15 éves, vagy annál idősebb készülékek akár háromszor több energiát fogyasztanak, mint az újak. Az új Gorenje modellek kiváló hőszigeteléssel, valamint továbbfejlesztett ajtótömítéssel, élvonalbeli hűtőrendszer-alkatrészekkel és elektronikus szabályozással rendelkezek, melyek a lehető legkevesebbre csökkentik az áramfelhasználást.
A könnyen használható, tartós műanyag jégkockatartó gondoskodik arról, hogy a jégkockák mindig rendelkezésre álljanak.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 210 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 161.3 cm |
| Mélység | 55.7 cm |
| Tömeg | 50 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 159 liter |
| Nettó fagyasztótér | 71 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 3.2 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 11 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Fehér |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.