
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!

Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Hivatalos forgalmazó-Extra Garancia-Részletfizetés 0%THM-el
Hivatalos forgalmazó-Bankmentes Kamatmentes részletfizetés
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 116 kWh/év |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 268 900 Ft
További Bosch termékek: Bosch Hűtőszekrény, hűtőgép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 116 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
Funkciók | |
| Antibakteriális védelem | Van |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 7 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 186 cm |
| Mélység | 65 cm |
| Tömeg | 65 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 346 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Szürke |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.