
HIVATALOS PARTNERÉjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


HIVATALOS PARTNERAz Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Hajvágó |
| Áramellátás | Akkumulátor |
| Lemosható | Igen |
| Önélező funkció | Van |
| Hosszúsági fokozatok száma | 28 |
| Vágáshosszúság | 0.5 - 28 mm |
| Vágásszélesség | 41 mm |
| Működési idő | 75 perc |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 12 745 Ft
További Philips termékek: Philips Hajvágó, szakállvágó
| Típus | Hajvágó |
| Áramellátás | Akkumulátor |
| Lemosható | Igen |
| Önélező funkció | Van |
| Hosszúsági fokozatok száma | 28 |
| Vágáshosszúság | 0.5 - 28 mm |
| Vágásszélesség | 41 mm |
| Működési idő | 75 perc |
| Töltési idő | 480 perc |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.