


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!
AZONNAL ÁTVEHETŐ | Budapest IX.Ker. Kinizsi utca 21-25.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 5 Hz |
| Max. frekvencia | 21000 Hz |
| Érzékenység | 107 dB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 69 500 Ft
Én még a hármas verzióval kezdtem. Az első kettő nagyszerűen bírta... kb. fél évig. Az egyik egyszer csak úgy döntött, hogy feltámasztja a régi rád...
A hangja elképesztően jó – amikor éppen működik, olyan akusztikus é...
A garancia lejártával szinte egészen biztos, hogy kifizethetsz egy ...
További Sennheiser termékek: Sennheiser Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 5 Hz |
| Max. frekvencia | 21000 Hz |
| Érzékenység | 107 dB |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 6.2 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.