


Minden beépíthető főzőlap ingyenes szállítással!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Ingyenes szállítás egyes beépíthető gépekre az Eluxshop.hu-n
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Hivatalos gyártói képviselet! EREDETI GYÁRI MAGYAR GARANCIA!
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Kerámia |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Összteljesítmény | 8 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Nem |
| Hagyományos (nem indukciós) kerámia főzőlap | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 78 490 Ft
További AEG termékek: AEG Főzőlap
| Típus | Elektromos főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Kerámia |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Összteljesítmény | 8 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Nem |
| Hagyományos (nem indukciós) kerámia főzőlap | Igen |
Funkciók | |
| Maradékhő kijelzés | Van |
| Gyermekzár | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 57.6 cm |
| Mélység | 51.6 cm |
| Vastagság | 3.8 cm |
| Tömeg | 7.2 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
