
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Beépített merevlemez | Nincs |
| DVD felvevő | Nem |
| Memóriakártya foglalat | Nincs |
| DVB-T tuner | Nincs |
Bemenetek | |
| Kompozit bemenet | Nincs |
| S-Video bemenet | Nincs |
| Scart bemenet | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 18 755 Ft
További Sony termékek: Sony Asztali DVD lejátszó
| Beépített merevlemez | Nincs |
| DVD felvevő | Nem |
| Memóriakártya foglalat | Nincs |
| DVB-T tuner | Nincs |
Bemenetek | |
| Kompozit bemenet | Nincs |
| S-Video bemenet | Nincs |
| Scart bemenet | Nincs |
| Audio bemenet | Nincs |
| USB port | Van |
| DV bemenet | Nincs |
Kimenetek | |
| Kompozit kimenet | Van |
| Komponens kimenet | Nincs |
| S-Video kimenet | Nincs |
| Scart kimenet | Nincs |
| Audio kimenet | Nincs |
| Digitális audió kimenet (koaxiális) | Van |
| Digitális audió kimenet (Optikai) | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Támogatott formátumok | |
| DivX | Nem |
| XviD | Igen |
| Mkv | Nem |
| Dolby Digital | Nincs |
| DTS | Nincs |
| MP3 | Igen |
| JPEG | Igen |
Méretek | |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 38.5 mm |
| Mélység | 209 mm |
| Tömeg | 0.95 kg |
További tulajdonságok | |
| DLNA támogatás | Nincs |
| HDMI-CEC támogatás | Nincs |
| PAL progresszív szkennelés | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.