
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Típus | LCD |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 10000:1 |
| Fényerő | 1600 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 179 680 Ft
További Yaber termékek: Yaber Projektor
| Típus | LCD |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 10000:1 |
| Fényerő | 1600 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Nincs |
| DVI-I | Nincs |
| HDMI | Van |
| Kompozit videó | Nincs |
| LAN | Nincs |
| USB | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 290 mm |
| Mélység | 323 mm |
| Magasság | 154 mm |
| Tömeg | 5.1 kg |
További tulajdonságok | |
| Fogyasztás | 320 W |
| Zajszint | 32 dB |
| Távirányítás | Van |
| Izzó élettartama | 30000 óra |
| Hangszóró | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.