
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
2-3 év Garancia |GLS, Foxpost, MPL| + Extra kupon
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Kialakítás | Beépíthető |
| Nettó űrtartalom | 22 l |
| Éves energiafogyasztás | 133 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | G |
| Hőmérséklet tartomány | 5 - 22 °C |
| Palackok száma | 7 |
| Polcok száma | 6 |
| Megfordítható ajtónyitás | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 92 900 Ft
További Candy termékek: Candy Borhűtő
| Kialakítás | Beépíthető |
| Nettó űrtartalom | 22 l |
| Éves energiafogyasztás | 133 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | G |
| Hőmérséklet tartomány | 5 - 22 °C |
| Palackok száma | 7 |
| Polcok száma | 6 |
| Megfordítható ajtónyitás | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Zajszint | 44 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 14 cm |
| Magasság | 86 cm |
| Mélység | 47 cm |
| Tömeg | 20.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.