
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Rengeteg ajándék és promóció, ne hagyd ki!
Szaküzlet és szerviz 26 éve. Hivatalos magyar garancia.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Csatolófelület | PCI-Express |
| PCI-e generáció | 2.0 |
| Video chipset | Nvidia GeForce |
| Video chipset termékcsalád | GT 710 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
| Grafikus chip sebessége | 954 MHz |
| Grafikus memória sebessége | 1600 MHz |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 22 330 Ft
További GIGABYTE termékek: GIGABYTE Videokártya
| Csatolófelület | PCI-Express |
| PCI-e generáció | 2.0 |
| Video chipset | Nvidia GeForce |
| Video chipset termékcsalád | GT 710 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
| Grafikus chip sebessége | 954 MHz |
| Grafikus memória sebessége | 1600 MHz |
Memória | |
| Memória mérete | 2 GB |
| Memória típusa | GDDR3 |
| Memória sávszélesség | 64 bit |
További tulajdonságok | |
| Maximális felbontás | 4096 x 2160 pixel |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Tápcsatlakozó | Nincs |
| Ajánlott tápegység | 300 W |
| Lite Hash Rate | Nem |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Szín | Fekete |
| Alkalmazott technológiák | nVidia CUDA nVidia PhysX nVidia Pure Video HD nVidia 3D Vision |
DLSS | |
| DLSS 2.0 | Nincs |
| DLSS 3.0 | Nincs |
| DLSS 4.0 | Nem támogatott |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Van |
| DVI csatlakozók száma | 1 db |
| HDMI csatlakozók száma | 1 db |
| DisplayPort csatlakozók száma | Nincs |
| USB Type-C | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 68 mm |
| Hosszúság | 144 mm |
| Vastagság | 21 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
