
HIVATALOS PARTNER

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

HIVATALOS PARTNERÉjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
HIVATALOS PARTNER| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 300 ml |
| Teljesítmény | 2400 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 14 499 Ft
További Philips termékek: Philips Vasaló
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 300 ml |
| Teljesítmény | 2400 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízspriccelés | Igen |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztítás | Nincs |
| Anti-Drip rendszer | Nincs |
| Automatikus kikapcsolás | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Vasaló mérete | 12.1 x 29 x 14.3 cm |
| Tömeg | 1200 g |
| Gőzlöket | 180 g/perc |
| Folyamatos gőz | 40 g/perc |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.