

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
36 éve a szakmában! Személyes átvétel: 18 (+2) üzletünkben!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Fehér |
| Multifunkciós | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Manuális |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Nincs |
| WOK égő | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 86 900 Ft
Alap gáz-gáz tűzhely, nincs hozzá lecsukható tető és szikráztató, valamint belső világítás, de ezek hiánya miatt 20000 ft-al olcsóbb. Akinek ezek a...
Nagy méretű sütőtér.
A legnagyobb gázrózsa elöl van.
További MORA termékek: MORA Tűzhely
| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Fehér |
| Multifunkciós | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Manuális |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Nincs |
| WOK égő | Nincs |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 70 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Nincs |
| Időzítő | Nincs |
| Sütővilágítás | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 59.4 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
