
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 135 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 1400 rpm |
| Maximális zajszint | 23.7 dB |
| Levegőáramlás | 67.8 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 135 x 135 x 22 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 18 690 Ft
További be quiet! termékek: be quiet! Számítógép hűtő
| Típus | Aktív hűtő |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 135 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 1400 rpm |
| Maximális zajszint | 23.7 dB |
| Levegőáramlás | 67.8 CFM |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Méretek | 135 x 135 x 22 mm |
| Tömeg | 685 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.