
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Mini-ITX ház |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 2.5" belső bővítőhely | 1 |
| 3.5" belső bővítőhely | 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 200 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 19 654 Ft
További Akyga termékek: Akyga Számítógép ház
| Típus | Mini-ITX ház |
Bővítőhelyek | |
| 5,25 pozíción nyitható ajtó | Nincs |
| 2.5" belső bővítőhely | 1 |
| 3.5" belső bővítőhely | 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Tömeg | 1100 g |
Támogatott alaplaptípusok | |
| ATX | Nem |
| Micro ATX | Nem |
| Extended ATX | Nem |
| Mini ITX | Igen |
Előlapi csatlakozók | |
| USB csatlakozók száma | 2 |
| Audio az előlapon | Van |
További tulajdonságok | |
| LCD kijelző | Nincs |
| Átlátszó oldalfal | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.