

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Villámgyors szállítás! Valós készlet! Hűségpontok!
2-3 év Garancia |GLS, Foxpost, MPL| + Extra kupon
15 éve garanciális szervizpont és Kärcher szaktanácsadás!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25

| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1000 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 17 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 32 360 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1000 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 17 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 6 m |
| Kábel hossza | 4 m |
| Kábel visszacsévélés | Nincs |
Méretek | |
| Tömeg | 7 kg |
| Méretek | 35.3 x 32.8 x 49.3 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.