


Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 850 W |
| Szívóteljesítmény | 220 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 5 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 61 725 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 850 W |
| Szívóteljesítmény | 220 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 5 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 12 m |
| Kábel hossza | 9 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 66 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 7.9 kg |
| Méretek | 30.7 x 25.5 x 50.2 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.