
HÚSVÉTI KEDVEZMÉNYEK akár 50%

HIVATALOS PARTNERExtra kedvezményeinkért, ajánlatainkért keresse kollégáinkat
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
GLS, MPL | Gyors kiszállítás | Kedvező árak
2-3 év Garancia |GLS, Foxpost, MPL| + Extra kupon
HIVATALOS PARTNER10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Segítőkész, kedves, szakértő ügyfélszolgálattal várunk! :)
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNERÉjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

HIVATALOS PARTNERHivatalos forgalmazó-Extra Garancia-Részletfizetés 0%THM-el
Hivatalos forgalmazó-Bankmentes Kamatmentes részletfizetés
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 900 W |
| Szívóteljesítmény | 315 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.3 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 369 690 Ft
További Dyson termékek: Dyson Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 900 W |
| Szívóteljesítmény | 315 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.3 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Kivehető morzsaporszívó | Van |
Méretek | |
| Tömeg | 3.4 kg |
| Méretek | 129.8 x 25.9 x 25 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
