
Szerszámot vennél, de 45 napra fizetnél? Nálunk megteheted!

Rendelj nálunk akár 0%-os online áruhitellel!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Gyors, minőségi szállítás - Hivatalos szakkereskedés

25+ éve | 9 áruház | készletről | bolt, GLS futár, automata
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

60.000 termék |AKCIÓK |akár DÍJMENTES szállítás |HŰSÉGPONTOK
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1380 W |
| Szívóteljesítmény | 1380 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 23 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 204 120 Ft
További Bosch termékek: Bosch Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1380 W |
| Szívóteljesítmény | 1380 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 23 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 19.2 liter |
| Hatósugár | 8 m |
| Kábel hossza | 3 m |
| Kábel visszacsévélés | Nincs |
Méretek | |
| Tömeg | 11.6 kg |
| Méretek | 51.5 x 57.5 x 45 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.