
Rendelj OKAuchan! - A tudatos választás mindenkinek jár.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Teljesítmény | 1900 W |
| Sütő űrtartalom | 1.2 l |
| Olajkapacitás | 2.5 l |
| Élelmiszer kapacitás | 1 kg |
| Forró levegős sütés | Van |
| Kivehető edény | Igen |
| Forgó kosár | Nem |
| Termosztát | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 43 990 Ft
További DeLonghi termékek: DeLonghi Olajsütő, forrólevegős sütő
| Teljesítmény | 1900 W |
| Sütő űrtartalom | 1.2 l |
| Olajkapacitás | 2.5 l |
| Élelmiszer kapacitás | 1 kg |
| Forró levegős sütés | Van |
| Kivehető edény | Igen |
| Forgó kosár | Nem |
| Termosztát | Van |
| Ellenőrzőablak | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.