
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM



Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Hivatalos forgalmazó, gyártói garancia!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Összecsukható |
Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | Igen |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 19 270 Ft
További Panasonic termékek: Panasonic Mobiltelefon
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Összecsukható |
Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | Igen |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 2.4" |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 pixel |
| Kijelző technológia | TFT |
| Kijelző típusa | TFT
|
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | Nem |
Kamera | |
| Előlapi kamera | Nincs |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hőkamera | Nincs |
| Éjjellátó kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Autofókusz | Nincs |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
Adatátvitel | |
| Wi-Fi | Nincs |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 3.0 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók | microUSB 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 800 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés | |
| MMS | Nincs |
| Nincs | |
Méretek | |
| Hosszúság | 103 mm |
| Szélesség | 53 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 106 g |
Funkciók | |
| Dual SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Beépített projektor | Nincs |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.