
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


1-3 munkanapos szállítás! 2-3 év garancia!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Kedvező ár,Kártyás fizetés,2-3 év gar.,Mpl csomagpont
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.5 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 103 800 Ft
További Nothing termékek: Nothing Mobiltelefon
Minimalizmus, amely túllépi a határokat
A Nothing Phone (3a) új lendületet hoz az okostelefonok világába – ötvözi a letisztult dizájnt a jövő generációs teljesítménnyel. Az ikonikus, LED-fénycsíkokkal díszített hátlap futurisztikus megjelenést biztosít, míg a lenyűgöző, 6,77 hüvelykes AMOLED kijelző 3000 nites fényerejével és sima, 120 Hz-es képfrissítésével páratlan vizuális élményt nyújt. A Snapdragon 7s Gen 3 processzor és a 8 GB RAM elképesztő sebességet garantál, legyen szó böngészésről, játékról vagy többfeladatos munkavégzésről. A 50 MP-es főkamerával felszerelt tripla kamerarendszer kivételes képminőséget biztosít, míg az 5000 mAh-s akkumulátor gyors töltéssel mindössze 19 perc alatt eléri az 50%-ot. A legújabb Android 15 alapú Nothing OS 3.1 nemcsak a modern technológiát kínálja, hanem egyedi stílust is, amely kitűnik a tömegből.
Lenyűgöző kijelző kompromisszumok nélkül
A Nothing Phone (3a) 6,77 hüvelykes AMOLED kijelzője 2412×1080 pixeles felbontásával, vibráló színeivel és elképesztő részletességével nyűgöz le. A 120 Hz-es frissítési frekvencia gördülékeny megjelenítést biztosít, legyen szó alkalmazásváltásról vagy dinamikus játékmenetről. A 3000 nites maximális fényerő tökéletes láthatóságot garantál még tűző napfényben is. Az Always On Display funkcióval pedig minden fontos információ azonnal elérhető.
Profi fotózás egyetlen érintéssel
A háromlencsés kamerarendszer kiemelkedő rugalmasságot kínál. Az OIS-sel támogatott 50 MP-es főérzékelő még rossz fényviszonyok között is lenyűgöző részleteket rögzít. A 2x optikai zoomos teleobjektív ideális a portrékhoz, míg a 119°-os látószögű, 8 MP-es ultraszéles kamera segítségével lélegzetelállító tájképeket örökíthetsz meg. Természetesen a 4K videofelvétel 30 fps sebességgel és a fejlett HDR-mód is rendelkezésedre áll.
Erőteljes hardver, zökkenőmentes teljesítmény
A Snapdragon 7s Gen 3 processzor és a 8 GB RAM párosa kompromisszummentes teljesítményt kínál. Az energiahatékony, 4 nm-es gyártási technológia biztosítja a hosszabb üzemidőt, miközben a játékok és erőforrás-igényes alkalmazások is gördülékenyen futnak. A Nothing OS 3.1 intuitív és letisztult kezelőfelületet nyújt, megszabadítva a felesleges sallangoktól.
Hosszú üzemidő, villámgyors töltés
Az 5000 mAh-s akkumulátor akár két teljes napig is bírja, így nem kell aggódnod a folyamatos töltés miatt. Ha mégis merülőben van, az 50 W-os gyorstöltési technológia 19 perc alatt 50%-ra tölti a készüléket, míg a teljes töltés kevesebb mint egy órát vesz igénybe.
Testreszabható, intelligens vezérlés
A Nothing OS új dimenzióba emeli az interakciót. A minimalista, jól átgondolt felület lehetővé teszi, hogy könnyedén navigálj a készülékedben. A kezdő- és zárolási képernyő dizájnja testre szabható, így saját igényeid szerint formálhatod a rácsokat, widgeteket és színsémákat. A legfontosabb információkat egyetlen mozdulattal elérheted, míg az intelligens csúsztatási funkciók mélyebb betekintést nyújtanak a tartalmakba. A kedvenc widgeteid közvetlenül a zárolási képernyőre rögzítheted, hogy még gyorsabban hozzáférj a legfontosabb funkciókhoz.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.5 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.77" |
| Kijelző felbontása | 2392 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 22 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.9 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 24 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 50 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 50 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 163.5 mm |
| Szélesség | 77.5 mm |
| Vastagság | 8.4 mm |
| Tömeg | 201 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Energiaosztály (A-G) | C |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.