

2-3 év garancia I GLS I Bankkártyás fizetés

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Kedvező ár,Kártyás fizetés,2-3 év gar.,Mpl csomagpont
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 79 900 Ft
További Motorola termékek: Motorola Mobiltelefon
Új értelmet adunk az elegenciának
A motorola edge 50 fusion
luxusérzetet nyújt az ívelt élekkel, a sima kontúrokkal, a zökkenőmentes kameraintegrációval és az ultravékony kialakítással, ami fokozza a tapintási élményt. Válassz a Hot Pink vegán velúrbőr kivitel vagy a Marshmallow Blue
vegán bőr kivitel között, vagy dönthetsz a kifinomult és sima matt kivitel mellett is, Forest Blue színben.
A védelem eleme
Engedd át magad a kalandvágyó énednek - motorola edge 50 fusion IP68 víz alatti és porvédelemmel rendelkezik. Ráadásul a Corning® Gorilla® Glass 5 megóvja a kijelzőt a mindennapi ütődésektől és sérülésektől.
Korlátlan kreativitás
Emeled a kreativitásodat új szintre az izgalmas és felhasználóbarát kamerafunkciókkal.
Az 50 megapixeles elsődleges kamera nagy teljesí™ényű LYTIA™ érzékelőjével minden fényképet feljavíthatsz, és az éjszakai fényképezés szakértőjévé válhatsz, és ez sötét környezetben is ultragyors és alacsony zajszintű felvételeket biztosít. Gyönyörködj a lenyűgöző eredményekben a 32-szer több fókuszáló képpontnak köszönhetően.
Örökítsd meg, amit a szemeddel látsz! A 120º-os ultraszéles látószögű lencsével több fér bele a képbe, mint egy szabványos lencsével.
Láthatod a legapróbb részleteket azáltal, hogy a Makró Látásmód lencséje négyszeresen közelebb visz téged a témádhoz
A 32 megapixeles előlapi kamera Quad Pixel technológiájával pillanatok alatt lenyűgöző szelfiket készíthetsz.
Mutasd meg a világnak a stílusodat!
Az innovatív kamerafunkciók sorával kiélheted kreativitásodat.
Játssz a perspektívával
A kép mélységének megváltoztatásával megteremtheted a hangsúlyozni kívánt perspektívát. Készíts több fókuszponttal rendelkező portrékat, vagy hozz létre miniatűr hatást.
Filmbe illő szórakoztatás
Valóságos színház van a kezedben. Kedvenc szórakozási lehetőségeid több mint egymilliárd színárnyalatban, élethűen elevenednek meg a végtelen szélű 6,7 hüvelykes POLED-kijelzőn.
Izgalmas pillanatokra tervezve
A Snapdragon® 7 Gen 2 processzor gyors és megbízható teljesí™ényével és az akkumulátor elképesztő kapacitásával energiával turbózza fel a mobilélményét. Akár 512 GB-nyi fényképet, videót, játékot és egyebeket tárolhatsz.
Adatvédelem és biztonságos hozzáférés
A telefon feloldása ujjlenyomattal - egyszerűen érintse meg a kijelző üvegét az optikai érzékelő felett. Emellett a Moto Secure segítségével kezelheted a hálózatbiztonságot, vezérelheted az alkalmazások jogosultságait, és akár titkos mappát is létrehozhatsz a legérzékenyebb adataid számára.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív P-OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.5 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.9 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 68 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 161.9 mm |
| Szélesség | 73.1 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| Tömeg | 175 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.