
Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Hivatalos forgalmazó, gyártói garancia!
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25

| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | Normál méretű SIM (mini-SIM) |
| Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 22 900 Ft
További EVOLVEO termékek: EVOLVEO Mobiltelefon
A kompakt nyomógombos telefon nagyméretű színes kijelzővel örvendeztet meg, amely mintha életre kelne a szeme előtt. A nagy kapacitású akkumulátor képes energiát továbbítani - a telefont egy másik telefon vagy készülék feltöltésére is használhatja. Egy feltöltéssel akár két hétig is kitarthat. Átvészeli a zord körülményeket is, nem zavarja az eső, a hó és a hőség sem. Az oldalsó SOS gomb segítségével szükség esetén segítséget tud hívni. További funkciók közé tartozik az ébresztőóra, a számológép és az FM-rádió.
Kíméletes, színekben gazdag kijelző
A nyomógombos telefon meglepően nagy, 2,8 hüvelykes IPS technológiával ellátott kijelzővel rendelkezik. Ellenáll a nyomásnak és a karcolódásnak, így sokáig olyan marad, mintha új lenne. Az élénk színek és a széles betekintési szögek ellenére a kijelző nagyon kevés energiát fogyaszt.
Képes osztódni
A teljesen feltöltött 2500 mAh kapacitású akkumulátorral a telefon akár két hétig is üzemképes lehet. A StrongPhone W4 egyben a power bankot is helyettesíti - segítségével ugyanis más eszközeit is fel tudja tölteni. A töltéshez USB-C port használatos.
Telefon kényelmetlen körülményekhez
A telefon felülete gumírozott, és úgy tervezték, hogy ellenálljon a zord körülményeknek. Az IP68-as tanúsítványnak köszönhetően ellenáll a pornak, sárnak és víznek, elviseli a hőséget vagy fagyot, és magával viheti nehéz terepre, nedves környezetbe vagy építkezésekre is.
Segélyhívás
Egy gomb, ami nagyon hasznos lehet, de lehet, hogy soha nem fogja használni - az SOS gomb. Veszély esetén nyomja meg, és a telefon vészhelyzeti SMS-t küld az előre beállított kapcsolattartóknak, és egyúttal hívni is kezdi őket.
Gondoskodik a szórakoztatásáról
A 2 megapixeles kamerával rögzítse a legizgalmasabb pillanatokat. A beépített antennával és automatikus állomáshangolással ellátott FM rádió reggeltől estig hallgatható. A praktikus funkciók közé tartozik a LED-es zseblámpa, a naptár, az ébresztőóra és a számológép.
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | Normál méretű SIM (mini-SIM) |
| Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 2.8" |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 3.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 2500 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 144 mm |
| Szélesség | 65.4 mm |
| Vastagság | 18.3 mm |
| Tömeg | 170 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.