
Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház

0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben

Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
1 300,-ft szállítási díj MPL csomagpontra és automatába!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Hifi típusa | Mini hifi |
Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 300 W |
Lejátszás | |
| CD lejátszás | Van |
| CD lejátszó kapacitása | 1 lemez |
| DVD lejátszás | Nincs |
Rádió |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 59 899 Ft
További Panasonic termékek: Panasonic Mini Hifi
| Hifi típusa | Mini hifi |
Teljesítmény | |
| Teljesítmény | 300 W |
Lejátszás | |
| CD lejátszás | Van |
| CD lejátszó kapacitása | 1 lemez |
| DVD lejátszás | Nincs |
Rádió | |
| RDS | Van |
| Tuner | Van |
Csatlakozók | |
| Scart csatlakozó | Nincs |
| AUX bemenet | Van |
| USB port | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 25 cm |
| Magasság | 13.2 cm |
| Mélység | 22.7 cm |
| Hangsugárzó szélessége | 18.1 cm |
| Hangsugárzó magassága | 30.8 cm |
| Hangsugárzó mélysége | 16.5 cm |
| Tömeg | 1.7 kg |
További tulajdonságok | |
| Hangfal | 2 utas rendszer |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| Távirányító | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.