

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
2-3 év Garancia |GLS, Foxpost, MPL| + Extra kupon
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 1.1 l |
| Teljesítmény | 1690 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Nincs |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 89 590 Ft
További Tchibo termékek: Tchibo Automata kávéfőző
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 1.1 l |
| Teljesítmény | 1690 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Nincs |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 19 bar |
| Méretek | 400 x 160 x 305 mm |
| Tömeg | 7.4 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.