


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Hivatalos magyarországi forgalmazói garanciával!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 210 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
| Funkciók | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 117 900 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Hűtőszekrény, hűtőgép
A++
Minden Gorenje hűtőszekrény figyelemreméltóan energiahatékonyan működik. Inverteres kompresszor, kitűnő ajtószigetelés, elektromos vagy mechanikus vezérlés csökkentik hatékonyan az energiafogyasztást. Egy "A++"-os készülék akár 40 %-kal kevesebb energiát fogyaszt el, mint egy "A" energiaosztályú modell.
LedLight világítás
Az energiatakarékos LED-es világítás rendkívül hatékony, jelentősen hosszabb élettartammal rendelkezik és kevesebb energiát fogyaszt a hagyományos izzókhoz képest.
Tojástartó
Tartsd mindig kéznél a tojásokat a praktikus és könnyen tisztítható tojástartó segítségével.
Jégkockatartó
A könnyen használható, tartós műanyag jégkockatartó gondoskodik arról, hogy a jégkockák mindig rendelkezésre álljanak.
E (Energiahatékonyság)
A 15 éves, vagy annál idősebb készülékek akár háromszor több energiát fogyasztanak, mint az újak. Az új Gorenje modellek kiváló hőszigeteléssel, valamint továbbfejlesztett ajtótömítéssel, élvonalbeli hűtőrendszer-alkatrészekkel és elektronikus szabályozással rendelkezek, melyek a lehető legkevesebbre csökkentik az áramfelhasználást.
CrispZone
The spacious CrispZone drawer is designed to preserve the nutrients and prolong the freshness of your fruit and vegetables.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | |
| Mini hűtőszekrény | |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 210 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
| Funkciók | |
| No Frost | |
| Antibakteriális védelem | |
| Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | |
| Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 180 cm |
| Mélység | 58 cm |
| Tömeg | 53 kg |
| További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 198 liter |
| Nettó fagyasztótér | 71 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 3 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 15 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | |
| Kijelző | |
| Vízadagoló | |
| Jégadagoló | |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Fehér |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.