

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Szakállvágó |
| Áramellátás | Akkumulátor és hálózat |
| Lemosható | Igen |
| Önélező funkció | Van |
| Hosszúsági fokozatok száma | 58 |
| Vágáshosszúság | 0.5 - 30 mm |
| Vágásszélesség | 42 mm |
| Működési idő | 50 perc |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 18 500 Ft
További Panasonic termékek: Panasonic Hajvágó, szakállvágó
| Típus | Szakállvágó |
| Áramellátás | Akkumulátor és hálózat |
| Lemosható | Igen |
| Önélező funkció | Van |
| Hosszúsági fokozatok száma | 58 |
| Vágáshosszúság | 0.5 - 30 mm |
| Vágásszélesség | 42 mm |
| Működési idő | 50 perc |
| Töltési idő | 60 perc |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.