

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Minden Benzinmotoros fűnyíróhoz AJÁNDÉK
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Akkumulátoros fűnyíró |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Vágószélesség | 33 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 25 - 65mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 35 L |
| Tömeg | 8.1 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 65 490 Ft
További RYOBI termékek: RYOBI Fűnyíró
| Típus | Akkumulátoros fűnyíró |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Vágószélesség | 33 cm |
| Állítható magasság | Van |
| Vágásmagasság | 25 - 65mm |
| Fűgyűjtő | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma | 35 L |
| Tömeg | 8.1 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.