
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Onikuma 2 + 1 Akció!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Minden ami gaming!

22 év tapasztalattal a vevők szolgálatában.
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
Az irodaszerek és irodatechnika ötcsillagos szállítója
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 7 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 89 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Kábelhossz | 180 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 2 883 Ft
További Trust termékek: Trust Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 7 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 89 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Kábelhossz | 180 cm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 48 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.