
HIVATALOS PARTNERAjándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás egyes objektívekhez!

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

| Kompatibilis bajonettek | Sony E bajonett |
| Objektív típusa | Nagylátószögű objektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Nem |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 889 890 Ft
További Sony termékek: Sony Fényképezőgép objektív
| Kompatibilis bajonettek | Sony E bajonett |
| Objektív típusa | Nagylátószögű objektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Nincs |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Nem |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Igen |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Nem |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 16 - 35 mm |
| Legszűkebb blende | f/22 |
| Legnagyobb blende | f/2.8 |
| Szűrőméret | 82 mm |
| Objektív felépítése | 16/13 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 11 |
| Maximális nagyítás | 0.62 x |
| Legkisebb tárgytávolság | 28 cm |
| Napellenző | Van |
Méretek | |
| Átmérő | 88.5 mm |
| Hosszúság | 121.6 mm |
| Tömeg | 680 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.