
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


HIVATALOS PARTNERAjándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás MILC és DSLR géphez!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 24.2 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Sony E |
| Tartozék objektív | 28-70 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 619 890 Ft
További Sony termékek: Sony Digitális fényképezőgép
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 24.2 MPx |
Optika | |
| Objektív foglalat | Sony E |
| Tartozék objektív | 28-70 |
Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/8000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | Van |
| Spot fénymérés | Van |
| Mátrix fénymérés | Van |
| Középre súlyozott fénymérés | Van |
| Digitális ESP | Nincs |
| Érzékenység (ISO) | 50 - 204800 |
Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | Van |
Vaku | |
| Beépített vaku | Nincs |
| Vakupapucs | Van |
| Vörösszemhatás-csökkentés | Van |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 6000 x 4000 pixel |
| Sorozatfelvétel | Van |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 10 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | Van |
| Fényképezési módok | AUTO (iAuto), Programozott AE (P), Blendeprioritás (A), Zársebesség-prioritás (S), Manuális (M), Videó (Programozott AE (P) / Blendeprioritás (A) / Zársebesség-prioritás (S) / Manuális (M)), Lassított és gyorsított felvétel (Programozott AE (P) / Blendeprioritás (A) / Zársebesség-prioritás (S) / Manuális (M)), Jelenetválasztás |
Videó | |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 30 kép/mp |
| Video formátum | XAVC S, AVCHD |
Funkciók | |
| Önkioldó | Van |
| Közvetlen nyomtatás | Nincs |
| Valós idejű hisztogram | Van |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | Van |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 921600 pixel |
| Kihajtható kijelző | Van |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | Secure Digital SDHC SDXC MicroSD MicroSDHC Memory Stick |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 126.9 mm |
| Magasság | 95.6 mm |
| Vastagság | 73.7 mm |
| Tömeg | 650 g |
További tulajdonságok | |
| Wi-Fi | Van |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Van |
| Állványcsatlakozó | Van |
| Távirányító | Külön megvásárolható |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.