

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Fogyasztás | 850 W |
Funkciók | |
| Biztonsági kikapcsolás | Van |
| Egyoldali sütés | Nincs |
| Olvasztási funkció | Van |
| Zsemlemelegítő | Nincs |
| Automatikus szeletkiemelés | Van |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 5 200 Ft
További Tesla Electronics termékek: Tesla Electronics Kenyérpirító
| Fogyasztás | 850 W |
Funkciók | |
| Biztonsági kikapcsolás | Van |
| Egyoldali sütés | Nincs |
| Olvasztási funkció | Van |
| Zsemlemelegítő | Nincs |
| Automatikus szeletkiemelés | Van |
Méretek | |
| Méretek (MaxSzxMé) | 17.5 x 19 x 28 cm |
További tulajdonságok | |
| Pirítható szeletek száma | 2 |
| Morzsatálca | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.