

| Csatolófelület | PCI-Express |
| Video chipset | AMD Radeon Pro |
| Video chipset termékcsalád | W7900 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
Memória | |
| Memória mérete | 48 GB |
| Memória típusa | GDDR6 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 520 824 Ft
További GIGABYTE termékek: GIGABYTE Videokártya
| Csatolófelület | PCI-Express |
| Video chipset | AMD Radeon Pro |
| Video chipset termékcsalád | W7900 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
Memória | |
| Memória mérete | 48 GB |
| Memória típusa | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 384 bit |
További tulajdonságok | |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 pixel |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Tápcsatlakozó | 2 x 8-pin |
| Fogyasztás | 295 W |
| Ajánlott tápegység | 750 W |
| Lite Hash Rate | Nem |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Szín | Fekete |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Nincs |
| DVI csatlakozók száma | Nincs |
| HDMI csatlakozók száma | Nincs |
| DisplayPort csatlakozók száma | 4 db |
| USB Type-C | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 126 mm |
| Hosszúság | 293 mm |
| Vastagság | 42 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.