

GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 240 ml |
| Teljesítmény | 2000 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Nincs |
| Vízspriccelés | Igen |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 9 010 Ft
További Tefal termékek: Tefal Vasaló
| Típus | Gőzölős vasaló |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkapacitás | 240 ml |
| Teljesítmény | 2000 W |
Funkciók | |
| Vízkőmentesítő | Nincs |
| Vízspriccelés | Igen |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Öntisztítás | Nincs |
| Anti-Drip rendszer | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Vasaló mérete | 13,4 x 17,8 x 30,6 cm |
| Tömeg | 1150 g |
| Gőzlöket | 120 g/perc |
| Folyamatos gőz | 27 g/perc |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.