
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Filmszkenner |
| Képszenzor | CMOS |
| Optikai felbontás | 3600 x 3600 dpi |
| Színmélység | 24 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
| LPT port | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 49 990 Ft
A használata egyszerű és gyors. Negatívot és diapozitívot is lehet vele szkennelni. A belső memóriája 128 MB. Amikor ez megtelik, USB-n keresztül k...
Óránként 1200 képet is be lehet vele szkennelni, 14 megapixeles fel...
A dia-adagolóba csak a vékony fajta keretek férnek igazán be, pl. A...
További Rollei termékek: Rollei Szkenner
| Típus | Filmszkenner |
| Képszenzor | CMOS |
| Optikai felbontás | 3600 x 3600 dpi |
| Színmélység | 24 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
| LPT port | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 91 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Mélység | 104 mm |
| Tömeg | 276 g |
További tulajdonságok | |
| Automata lapadagoló | Nincs |
| Diafilm tartó | Van |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.