
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Síkágyas szkenner |
| Képszenzor | CIS |
| Lapméret | A3 |
| Optikai felbontás | 1200 x 1200 dpi |
| Színmélység | 48 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 138 990 Ft
További Plustek termékek: Plustek Szkenner
| Típus | Síkágyas szkenner |
| Képszenzor | CIS |
| Lapméret | A3 |
| Optikai felbontás | 1200 x 1200 dpi |
| Színmélység | 48 bit |
| OCR | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
| LPT port | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 589 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Mélység | 407 mm |
| Tömeg | 4320 g |
További tulajdonságok | |
| Automata lapadagoló | Nincs |
| Diafilm tartó | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.