

GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 140 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2800 rpm |
| Maximális zajszint | 36.1 dB |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 314 x 140 x 52 mm |
| Tömeg | 1180 g |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 61 299 Ft
További be quiet! termékek: be quiet! Számítógép hűtő
| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 140 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2800 rpm |
| Maximális zajszint | 36.1 dB |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 314 x 140 x 52 mm |
| Tömeg | 1180 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.