

| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 120 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 1900 rpm |
| Maximális zajszint | 22.5 dB |
| Levegőáramlás | 68.9 CFM |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 317 x 138 x 38 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 28 590 Ft
További ARCTIC termékek: ARCTIC Számítógép hűtő
| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 120 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 1900 rpm |
| Maximális zajszint | 22.5 dB |
| Levegőáramlás | 68.9 CFM |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 317 x 138 x 38 mm |
| Tömeg | 1600 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.