

Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 21.6 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.25 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 63 750 Ft
A porszívók Mercédesze!
Nagyon könnyen forog a fejrész, könnyen irányítható, egy kézzel sem...
Nagyobb lakáshoz már kevés az 1 akku és a pótakku ára elég borsos. ...
További Samsung termékek: Samsung Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 21.6 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.25 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Van |
További tulajdonságok | |
| Zajszint | 83 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 2.7 kg |
| Méretek | 26 x 110 x 16.5 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.