
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!

HIVATALOS PARTNER
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 900 W |
| Szívóteljesítmény | 650 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 24.3 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 37 970 Ft
A testvérem vett egy ugyanilyent, és teljesen meg volt vele elégedve minden szempontból. Én is ki próbáltam, és elnyerte a tetszésemet. Az egyik i...
Nagyon jó, erős a szívó ereje, könnyen kezelhető, egyszerű a tisztá...
Ami hátrány, hogy a gége cső, nagyon stabil. Ha tudna forogni, a cs...
További Philips termékek: Philips Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 900 W |
| Szívóteljesítmény | 650 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 24.3 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 9 m |
| Kábel hossza | 6 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 76 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Méretek | 28.1 x 24.7 x 41 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.